Poradnia Medycyny Rodzinnej

Lekarz rodzinny w Poradni Medycyny Rodzinnej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób z wielu dziedzin medycyny. Jest nazywany czasami lekarzem pierwszego kontaktu, ponieważ jest pierwszym lekarzem do którego może zgłosić się pacjent w celu zweryfikowania objawów. Zakres wiedzy lekarza rodzinnego musi być na tyle szeroki aby mógł zdiagnozować schorzenia z zakresu:
pediatrii, interny, neurologii, okulistyki, laryngologii, dermatologii, ortopedii, urologii, chorób zakaźnych, ginekologii, psychiatrii.

Lekarz medycyny rodzinnej kieruje na konsultacje specjalistyczne, rehabilitację, wypisuje recepty a także zleca badania diagnostyczne.

W Poradni Medycyny Rodzinnej w Mojej Przychodni w Warszawie zajmujemy się również profilaktyką, która pozwoli ocenić ogólny stan zdrowia i ewentualnie ustalić wskazania do szczepień ochronnych – dotyczy to zarówno dzieci jak i  dorosłych.

 

Lekarz rodzinny w celu postawienia prawidłowej diagnozy potrzebuje jak najwięcej informacji o stanie zdrowia i dotychczasowym leczeniu dlatego prosimy o przyniesienie na pierwszą wizytę posiadaną dokumentację medyczną: karty informacyjne, wyniki badań i konsultacji, wypisy ze szpitala, zdjęcia RTG, zapisy EKG i listę lub chociaż opakowania przyjmowanych leków.

Prosimy o rejestracje telefoniczną 22 119 66 47
Więcej informacji jak dotrzeć do Mojej Przychodni

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ