O nas

MOJA PRZYCHODNIA to położona obok apteki, banku, sklepów i innych instytucji użyteczności publicznej placówka medyczna w sercu Wilanowa. Lokalizacja oraz kameralny charakter przychodni sprawia, że idealnie nadaje się na przychodnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej z opieką lekarza ogólnego i pielęgniarki oraz ofertą lekarzy specjalistów adekwatną do potrzeb okolicznych mieszkańców. Nazwa MOJA PRZYCHODNIA podkreśla przystępność, bliskość i otwarcie na rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjentów z sąsiedztwa.
Przychodnia to gabinet lekarski i duża, dobrze wyposażona sala zabiegowa. Jeden gabinet adoptowany jest dodatkowo na punkt pobrań tak aby umożliwić dołączenie pełnej diagnostyki laboratoryjnej.

Do chwili obecnej z powodzeniem wykonywano w przychodni zabiegi chirurgiczne. Dlatego oferta przychodni bezpośrednio nawiązuje do wcześniej istniejącej w tym miejscu działalności czyli do poradni flebologicznej i proktologicznej. Główną specjalnością poradni jest usuwanie żylaków odbytu oraz leczenie żylaków kończyn dolnych. Te zabiegi dalej będą wykonywane w przychodni. Nie wyklucza się jednak rozszerzenie oferty zabiegów chirurgicznych.

Siłą MOJEJ PRZYCHODNI jest zgrany zespół personelu. Tworzy to doskonałą atmosferę współpracy, która cenią pacjenci.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ